From James Crosby
Return-Path: <jammy.ciu@btinternet.com>
Received: Из 82.128.19.218, Лагос, Нигерия, Multi-links Telecommunications Limited, [abuse@multilinks.com]
Date: Thu, 13 May 2010
From: James Crosby <jammy.ciu@btinternet.com>
Reply-To: [jamescrosby009@kimo.com]
Subject: Писмо от г-н Джеймс, прочетете & Отговори

Писмо от г-н Джеймс, прочетете & Отговори

С спешно внимание!! За да се извърши изнасянето (петнадесет милиона паунда sterlings) (£ 15,000,000.00) от нашата банка тук в Лондон. Имам смелостта да търсите надежден и коректен човек, който ще бъде в състояние да извършва тази операция. Вярвам, че никога няма да ме разочарова нито сега, нито в бъдеще. Аз съм г-н Джеймс Кросби главният изпълнителен директор на банка, тук, в Шотландия, Обединеното Kingdom.There е сметката, която бе открита в тази банка, тъй като сметката е неактивна поради смърт на собственика на сметката. След като става чрез някои стари файлове в архивите, открих, че ако парите не се прехвърля веднага, той ще бъде пропусната.

Собственикът на тази сметка г-н Джон Хюз, един чужденец, от Австралия и управителят на услугата Петро химически, тук в Лондон, един инженер-химик по професия. Той е починал от откриването на account.And оттогава никой не знаеше за това account.The профил няма друг бенефициер и съответните пари е () £ 15,000,000.00 петнадесет милиона sterlings паунда. Моля да ми отговори и въпросите които имате интерес, и аз ще ви дам информация и необходимите процедури да направи transfer.I изчака отговора си, можете да се свържете с мен с този имейл адрес [Jamescrosby09@kimo.com]

Благодаря и аз очакваме вашите най-скоро отговор.

Най-топлата се отнася,
......................
Г-н Джеймс Кросби,
Изпълнителен директор,
Банка на Шотландия "АД