W dniu 8 września 2011 16:52 użytkownik ANDERSON JOSEPH ASSOCIATES LAW FIRME napisał:

Partner Zarządzający
17-18 Rex Dom Regent Street w Londynie
SW1Y 4PE, Wielka Brytania
TEL: +447024086903

Kontakt

Chcę potwierdzić otrzymanie wiadomości e-mail do tej komory, pragnę poinformować, że pod koniec Engr. David Peet uczynił cię tohis beneficjenta. Opuścił suma siedem milionów sto tysięcy dolarów (USD $ 7, 100.000.00) do ciebie w formie aneksu i testament jego woli.

koniec Engr. David Peet miał żadnych problemów (dziecko) i tak oddał funduszy na jego brata i siostrę, że faktycznie dał dość dużą kwotę jako prezent dla krewnych i zwrócił się korzystać z niektórych funduszy na cele charytatywne, myśleli, że umrze wkrótce więc confisticated wszystko dla ich egoistyczny, doprowadziło to on woli jego środków pozostających do kogoś innego, miałem często zapytał go o to ktoś inny powiedział mi wszystko Bóg będzie mi pokazać. Myślę, że jesteś, że ktoś. Czy informuje się, że masz pełne prawo do odrzucenia to jak masz prawo do przyjęcia go jako dobrze. Jeśli chcesz, aby włączyć go niech da mi znać, żebym mógł wysłać BĘDZIE odrzucenia formularz do wypełnienia i powrócić do tego office.I nie jestem na wolności, na pytanie mojego zmarłego wybór klientów co ci dobroczyńcy jego woli.

Wiem, że chcesz wiedzieć, dlaczego wybrał Ciebie, ale są to odpowiedzi i nie może pomóc with.At tym czasie możemy wykonywać jedynie swoje obowiązki zgodnie z zaleceniami klienta, zaproponuję uważasz, że to przez i pozwala nam wiedzieć, co chcesz zrobić.

Wyobrażam sobie, że pod koniec Engr. David Peet musiał wiedzieć, że można włożyć pieniądze do dobrego wykorzystania dla mniej uprzywilejowanych, której był świadom, że można osiągnąć, dlatego wybrał Ciebie. Ponadto, zrozumieć, że nie wiem, można ani nie spotkałem się wcześniej, ale mój jest skontaktować się w oparciu o zalecenia późnego Engr. David Peet.

Bądź poinformował ponadto, że środki te nie zostaną udostępnione użytkownikowi bez niektórych właściwej identyfikacji. Nigdy nie spotkałem się przed jak i powiedział, i być w stanie wykonywać swoje obowiązki skutecznie jako jedyny wykonawców testamentu późnego Engr. David Peet, Musimy być przekonani, że jesteś, kim testament mówi, że jesteś.

Prosimy o ponowne potwierdzenie do nas przez wyżej wymienione e-mail, imię i dane kontaktowe zawierać imię i nazwisko oraz telefon, adres i numer faksu (jeśli istnieje) i po przeniesieniu na nowy adres to wskazywać zarówno stare i nowe dla mojego weryfikacji, co mam w moim pliku.

Wszelkie różnice lub rozbieżności w informacjach dostarczanych przez Ciebie będzie oznaczało, że jestem kontaktując się z niewłaściwą osobą i będę zatrzymać wszystkie komunikacji z was słusznie.

Twoje dane zostaną podjęte do podziału spadkowych Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w celu weryfikacji. Po potwierdzeniu, podział spadkowych będzie teraz wydanie listu administracji roszczeń do tego zapisu / funduszy. Ten dokument, jak również świadectwo depozytowe wydane przez Bank Kaucja do Engr. David Peet, gdy środki zostały zdeponowane przez niego zostanie zwolniony do Ciebie. To daje prawa do otrzymania kopii tych funduszy.

Mamy nadzieję, że powyższy wymóg przesłać do nas prędzej niż później dla nas, aby kontynuować dokumentacji. Należy pamiętać, że nie możemy wysłać już dokumentu, dopóki nie jesteśmy w pełni przekonani, że mamy prawdziwy beneficjenta. Należy pamiętać, że mamy okres (14) dni roboczych do zawierania więc mogę przejść do następnego beneficjenta na WOLI mojego zmarłego klienta.

I czekać na szybką reakcję iść do przodu.

Z poważaniem,
Adwokat P. Anderson J. Maxwell Esq.
ANDERSON JOSEPH & Law Associates Firme
(. Szefa Izb) głównych partnerów: barrister Markus Wolfgang, John Marvey Esq pan Jerry Damon