Barrister Ahouangonou Generick, Benin

javas

New Member
Můj Drahý,

Jsem Generik AHOUANGONOU, osobní právník do Pozdního Michael Valenta, můj klient příslušníkem své země, který býval Oil dealer tady v Beninu Republiky v Západní Africe. musí být odkazoval se na jako můj klient.Na 27st Května 2012, můj klient, Jeho manželka a jejich tři Děti byly zapojeny do autonehody. Všichni cestující ve vozidle bohužel ztratili žít. Od té doby jsem udělal několik dotazů do svého velvyslanectví najít některý z mých klientů prodloužena příbuzné, to bylo také Neúspěšné.

Kontaktoval jsem vás tak, že můžete pomoci k repatriaci peníze, zanechal po mém klientovi dříve, než se dostanou zabaven nebo prohlášeno za neschopné provozu od Apex Centrální Banky tady v Republice Benin. Tyto obrovské vklady byly podány zejména s BANQUE ATLANTIQUE BENIN (BAB)", kde měl Zůstavitel účet v hodnotě asi $18,5 milionů dolarů.

Banka vydala mi oznámení poskytovat další z kin nebo mít účet zabaven. Od té doby jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným po dobu 5 let teď, mám usilovat o váš souhlas představit vás jako nejbližší příbuzný zesnulého, protože máte stejné příjmení tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na $18,5 milionů dolarů může být vyplacena na vás,pak vy a já budeme Sdílet peníze.40% pro mě a 60% pro ty,

Budu obstarat všechny Potřebné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování jakékoli tvrzení můžeme udělat. Všichni já vyžaduji je vaše čestná spolupráce umožnit nás vidět tuto Dohodu prostřednictvím. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Budu rád, abyste mi tyto informace pro více informací;

1. váš Věk
2. vaše celé jméno a adresu
3. vaší kanceláři,doma a Kapsa čísla
4. vaše povolání a pozice

Curgent odpověď co nejdříve a prosím odpověď
mě na můj soukromý e-mailovou adresu ( avocatscharles20@hotmail.com )

Díky a souvislosti

Díky a souvislosti
Barr.Generik AHOUANGONOU

Translation from French into Czech is crazy ... :)

Last edited by a moderator: