Lt. Gen. Susan Helms, US Army

D

Derikad

Guest
susanhelmssusanhelms@hotmail.com
Sayın saygıdeğer arkadaşım,

Ben Hava Kuvvetleri görevlisiyim, Burada Suriye'deki U. Hava Kuvvetleri ana kampında çalışıyordum. ABD Hava Kuvvetleri Üssü, Fırat Nehri'nin kuzeyinde, Rawah kasabanin 3 mil UZAKLIKTA, Suriye sınırını Musul'a A.Ş. Doğu'dan BAĞDAT'A giden yollara bağlayan önemli Diğer Bir rota Boyunca Bulunuyor.

Suriye'de onu gün Isyancılar Tarafından Saldırıya uğradığımızı ziyaretinde araba bombalarının Burada oldugunu bilmenizi isterim. 1 Ocak'ta isis Petrol Tesisinde Bir Ürdün Pilotu Için kurtarma görevi sırasında (rehin), İsis'in Suriye'deki başkenti Raga'da acımasız Bir itfaiye yaşandı, Büyük Bir miktarı içeren on iki kret kutusu bulduk Paranın silah A.Ş. mühimmatın buy alınması Için yapıldığına inandığım sponsoru destekçisine ait bıraktı ettik ISIS'in, bu nedenle kurtarma misyonunda 9 Hava Kuvvetleri görevlisinin, Paranın tamamlanacağına herkes Tarafından paylaşılmasına karar verdik Bizim ettik.

Parayı paylaştıktan Sonra, 2.700.000 ABD Dolar'lık Bir paya sahibiz (İki Milyon, Yedi Bin Bye ABD Doları) ABD Hükümeti
Ekibimin Ürdün ziyaretinde Suriye Arasındaki yatılı Bir Başka ABD Hava Kuvvetleri üssüne taşınmasını Askerlerin; bu nedenle, bu ülkeden para (Suriye) dışındaki payımı Kendi ülkenize tahliye etmek Için yardımınıza ihtiyacım var. Kıdemli Hava Kuvvetleri Yetkilileri bunu keşfetmeden bir kez basın.

Ülkemize gelinceye Kadar onu benim adımıza Güvende tutmak Için sizinle Ilgili istekte bulunuyorum, bence bu işten korkmuş olabilirsiniz Benim icin
Önerisi, ancak boyutu güvenebileceğim Bir Güvenlik Kargo Şirketi ile Katı düzenlemeler yaptığımızı bildirmek istiyorum.
Diplomatik yollarla teslim ettiler A.Ş. fonları Diplomasi method ile benim seçtiğim HERHANGİ Bir yerime teslim etmeyi taahhüt ettiler. Bu teslimat, Güvenlik Kargo Şirketi Tarafından Yasal Olarak ele alınacak Işlem Bir risk Biçimi para Diplomatik Kutu icine guvenli bir sekilde paketlenecek A.Ş. Diplomatik Kutu, ülkenizdeki Diplomat ettik Olmayacak HERHANGİ sırasında ettik. Geri kalan bakiye ülkenizdeki Yatırım Sermayesi Iken para size toplam yapıldıktan Sonra Bir Kez Toplam Paranın% 30'u ile tazminat ödemeye karar verdim.

Lütfen, bu para boyutu ulaşırsa Parayı ben Kadar Güvenli tutmak boyutu güvenileceğine dair guvene ihtiyacım var icin.
Ülkenize gelip sizinle tanışırız, o zaman hayatımızı ziyaretinde onunla Birlikte nasıl Yatırım yapmayı planlarız.

Boyut yapacağım tutkulu Bir itiraz, bu konuyu Üçüncü Bir tarafa tartışmak Değil, bu işe Yardımcı olmak istemiyorsanız lütfen bu Bilginin sızmasını Önlemek Için e-posta kutunuzdan bu mektubu Silin; Burada benim durumum Temel alındı.

Ben dualarımın Ardından sizinle iletişime geçmeyi seçtim A.Ş. güvenime ihanet etmeyeceğiniz Veya rüyamda engel olmayacağınıza inaniyorum, ancak neden resmi tanıtım Olmadan kendimi bu kadar kısa surede boyutu anlattığımı merak edebilirsiniz, aklımın ikna Olduğumu söyleyeceğim Bana bu Fonu almak A.Ş. yatırımda bana Yardımcı Olmak için gerçek kisi Olduğunuzu düşünüyorum .

Değil; Burada on iki bomba atağından Sağ kurtulduğumdan beri Burada kalacağım A.Ş. kaderim Ne Kadar süreceğimizi bilmiyorum, bu da, Fonu A.Ş. YATIRIMA Yardımcı Olmak için güvenilir A.Ş. güvenilir Bir kişiyi araştırmamı sağladı, Çünkü geleceğim Emekli Bir subay Olarak yeni bir hayat başlatmak A.Ş. Yatırım yapmak Için Kendi ülkenize Almak DÖNMEK.

Umarım açıklamalarım çok Açıktır ancak daha Fazla açıklama yapmanız GEREKİYORSA bana Bildirin ettik daha AYRINTILI bır sekılde açıklayacağım,
Burada, Hava Kuvvetleri Temel kampında, cep telefonundan faydalanmaya Izin verilmediğimizi, sadece sadece radyo mesajı ziyaretinde e-posta iletişiminden faydalanacağımızı Bildirin, bu Yüzden lütfen Bize e-posta yoluyla bu arada iletişim kurmaya devam edin.

Kesinlikle, bu öneriyle Ilgili Olarak bana hemen Bir cevap gönderebilirseniz, acilen yanıtlarımızı yerleştirmeden Önce çok Takdir edeceksiniz.

Bu mektuba Okuduğunuz anda Kabil Edilebilir yanıtınızı almak Için bekleyeceğim.
öpücük,
Susan

Susan helms adiyla atilan mail ve dolandiricilik muhtemelen. Yutmayin