Aʼnonymní Hʌcker

Tariel

Member
Return-Path: <valentin.758@mecon.alkalies.xyz>
Received: from (EHLO mx.mecon.alkalies.xyz) (165.22.56.115)
Date: Sat, 7 Sep 2019 16:19:54 +0100
From: Aʼnonymní Hʌcker <valentin.758@mecon.alkalies.xyz>
Subject: Re: DŮLEŽITÉ! Byli jste nahráni ʍasturbovat! Mám .......mp4!
Reply-To: <valentin.758@mecon.alkalies.xyz>

Ahoj,

Naposledy jste navštívili Ƿorno stránky s dospívajícími, stáhli jste a nainstalovali software, který jsem vytvořil.

Můj program zapnul fotoaparát a zaznamenal proces vaší ʍasturbace.

Můj software také popadl všechny vaše e-mailové seznamy kontaktů a seznam vašich přátel na Facebooku.

Mám - .......mp4 - s vámi ʍasturbuje na teenageři, stejně jako soubor se všemi kontakty na mém počítači.

Jste velmi zvrhlí!

Pokud chcete, abych odstranil oba soubory a uchoval tajemství, musíte mi poslat platbu Bitcoinem. Dávám vám 72 hodin na platbu.

Pokud nevíte, jak s Bitcoinem platit, navštivte Google a hledejte.

Přeneste 50.000 CZK = 0.2052901 BTC na tuto adresu Bitcoin co nejdříve:

3MsqVoHuvt4JmpN93cJJ8dF1Pm4Z1T56SA
(kopírování a vkládání)

1 BTC = 244.000 CZK právě teď, takže odešlete přesně 0.2052901 BTCna výše uvedenou adresu.

Nesnaž se mě podvádět! Jakmile otevřete tento e-mail, budu vědět, že jste jej otevřeli. Sleduji všechny akce ve vašem zařízení.

Tato adresa Bitcoinu je propojena pouze s vámi, takže budu vědět, kdy odešlete správnou částku. Když zaplatíte v plné výši, odstraním oba soubory a deaktivuji program.

Pokud platbu neposíláte, pošlu vaše ʍasturbační vίdeo všem vašim přátelům a spolupracovníkům z vašich kontaktních seznamů, které jsem napadl.

Zde jsou opět platební údaje:

Odeslat 50.000 CZK:
0.2052901 BTC
k této adrese Bitcoin:
3MsqVoHuvt4JmpN93cJJ8dF1Pm4Z1T56SA
(kopírování a vkládání)
Můžete navštívit policii, ale nikdo vám nemůže pomoci. Vím, co dělám. Nežiji ve vaší zemi a vím, jak zůstat anonymní.

Nesnažte se mě oklamat - okamžitě to budu vědět - můj špionážní software nahrává všechny navštívené webové stránky a všechny klávesy, které stisknete. Pokud ano - pošlu tento ošklivý záznam všem, koho znáte, včetně vaší rodiny.

Nepodváděj mě! Nezapomeňte na hanbu a pokud tuto zprávu ignorujete, váš život bude zničen.

Čekám na vaši platbu Bitcoinem. Zbývá vám 72 hodin.

Aʼnonymní Hʌcker

P.S. Pokud potřebujete více času na nákup a odeslání BTC, otevřete svůj poznámkový blok a napište - 48H ++ - a uložte. Tímto způsobem mě můžete kontaktovat. Uvažuji o tom, že vám ještě 48 hodin před odesláním vίdea vašim kontaktům, ale pouze tehdy, když vίdím, že se opravdu snažíte koupit bitcoin.

Central Scrutinizer

Administrator
Staff member
Return-Path: <ragnar-697@remorse.journalizes.xyz>
Received: from (EHLO mx.remorse.journalizes.xyz) (134.209.70.238)
Reply-To: <ragnar-697@remorse.journalizes.xyz>

Okamžitě odešlete na tuto adresu Bitcoin 50.000 CZK = 0.2082186 BTC:

3Hb3x1ffYeS6edosu55wNpBU5ssEUsLDZw

(zkopírujte a vložte)