Bayan Fatima Banneth

B

Brk

Guest
Also in Turkish now wtf

Sevgili arkadaşım.

Kendimi bulduğum kritik duruma bağlı olarak sizinle iletişim kurmak benim için bir zevk, yine de finansal bir sorun değil, ama sağlığım, kanserin ne hakkında konuşulacağını bilmediğini biliyor olabilirsiniz. 5 aydır hastanedeyim, 2008 yılında ölmeden önce dokuz yıl boyunca Burkina Faso'da Tunus elçiliği ile çalışan Bay Abaulkarim Banneth ile evliyim. On bir yıl çocuksuz kaldı. Beş gün süren kısa bir hastalıktan sonra öldü.

Ölümünden beri mülklerinin hemen peşinde olan küçük Kardeşinin tutumu yüzünden tekrar evlenmemeye karar verdim. Rahmetli kocam hayattayken, benim için Burkina Faso'daki bir bankaya 8,2 milyon ABD Doları (Sekiz milyon iki yüz bin dolar) tutarında para yatırdı. Halen bu para hala bankada.

Doktorlarım bana kanser sorunu nedeniyle yaşamaya fazla zamanım olmadığını ve bu parayı Devlet bankasında yaşamak istemiyorum, bunun yerine tekrar çalışamayan yaşlılar ve yetmiş yetimler için kullanmaya karar verdim yemek için hiçbir şey, çünkü kocam aile halkım çok kötü, Durumumu bildiğim için bu fonu, bu fonla daha az ayrıcalıklı insanlara bakmaktan korkacak sorumlu bir kişiye teslim etmeye karar verdim, lütfen bunu kullanın. buraya öğreteceğim yoldan para almanı istiyorum Kendinize toplam paranın% 30'unu almanızı istiyorum. Paranın% 70'i hayır işlerine giderken ve yiyecekleri olmayan yaşlılara yardım edecek.

Kocamın çabalarının Hükümet tarafından kullanılmasını istemiyorum ve Kocamın da bu parayı bilmesini istemiyorum. Bir Yetim olarak büyüdüm ve ailemden başka kimsem yok, eğer bana gerçekten yardım etmek istiyorsan, bana olan ilgini belirtmekte tereddüt etme. Kolay iletişim için özel e-posta adresime (fatimabanneth12@gmail.com) yazabilirseniz çok mutlu olacağım

Cevabınızı bekliyorum.
Saygılarımla,
Bayan Fatima Banneth
Hastaneden yazılmış