Brenda Stefan Muller z Demokratické republiky Kongo

Tariel

Ninja
S fotografiemi : Brenda Stefan Muller

Return-Path: <brenda.stefan25@gmail.com>
From: BRENDA STEFAN <brenda.stefan25@gmail.com>
Date: Thu, 16 Apr 2020
Subject: Díky a Bůh vám žehnej.

Mé nejdražší srdce,

Děkujeme za vaši odpověď na mou žádost. Jsem více než šťastný, když jsem obdržel váš e-mail, který naplňuje mé srdce radostí a doufám, že mi Všemohoucí Bůh vzpomněl tím, že mi přinesl své srdce. prosím jak se ti tam daří? Doufám, že se cítíte dobře a zdravě. Jmenuji se Brenda Stefan Muller z Demokratické republiky Kongo. Můj otec se oženil s paní Caroline Stefanovou, ale moje matka je z německého Hamburku. Jsem mladá hezká svobodná 25letá dívka 5'8 "vysoká a doufám, že mě přijmete navždy v božském vztahu s vámi. Připojil jsem zde své fotografie, abyste mě dobře znali, a také rád znát vás lépe, vaše líbí a nelíbí, a já také ráda budu mít váš obrázek, prosím zde. Jsem nucen vás kontaktovat kvůli špatnému zacházení, které dostávám od své nevlastní matky. ode mne od nečekané smrti mých milovaných rodičů.

Mezitím jsem chtěl uprchnout do Evropy, ale skrývala svůj mezinárodní pas a další cenné cestovní doklady, naštěstí nezjistila, kde mám spis otce, který obsahuje důležité dokumenty, a tak jsem se rozhodl utéct do nejbližší země, kterou jsem v současné době pobývající v hledajícím azylovém středisku Ecowas pro uprchlíky zde v Lome v ženské ubytovně blok 10, místnost 18, Togská republika v důsledku zabití v mé zemi Demokratická republika Kongo, jsem jediným přeživším v rodině, protože jsem Jsem jediným dítětem mých rodičů a podařilo se mi vydat se na cestu do nedaleké země Lome Togo, kde nyní odcházím jako uprchlík pod dohledem ctihodného otce a řekl jsem mu o své situaci a dovolil mi kontaktovat pomoc s jeho kancelářským počítačem. vzhledem k mému kritickému stavu právě teď v uprchlickém táboře, neváhám vás informovat o sobě samém, takže se prosím neodstrašujte, protože budu vystavovat přidělené prostředky o sobě, aniž bychom se navzájem velmi dobře znali, ale věřím, že každý solidní vztah začal jen za jeden den. Doufám, že mi odpustíš, když půjdu daleko za vaše očekávání od nového přítele.

Studoval jsem právo na univerzitě, než byli moji rodiče zavražděni neznámými zbraněmi. můj zesnulý otec, pan S. Stefan Muller, byl politik a mezinárodní podnikatel / generální ředitel Stefan Muller Construction Company (Kongo-Kinshasa) Limited. před smrtí mého otce vložil částku Tři miliony sedm set tisíc spojených dolarů (3 700 000 000 USD) do banky v Togu (Ora Bank Of Togo) se svým jménem jako další z Kin. Mám tu depozit těchto peněz a úmrtní list mého otce. a informoval jsem banku o svých plánech požadovat tyto peníze, ale odpověděli mi na to, že pokyn mého zesnulého otce k jejich bance je, že peníze mi budou uvolněny, až když budu vdaná nebo předložím správce, který mi pomůže investovat peníze do zahraničí. řekli mi, že si nemohu vybrat peníze sám kvůli příkazu, který můj pozdní otec dal jejich bance před jeho smrtí, a kvůli zákonům zabývajícím se v bance, a řekli mi, abych hledal zahraničního partnera, který bude stát jménem mého manžela nebo správce, než budou peníze uvolněny a převedeny. proto jsem se rozhodl navázat tento kontakt s vámi, abyste se postavili jménem mého bance a požádali je o možnost převodu těchto peněz na svůj účet ve vaší zemi.

Jsem bezmocný, protože nemám po ruce ani účet, ani nezpracované peníze a žádné tělo v zahraničí jako přítele nebo vztah, který by mi pomohl, a přeji si, abych pokračoval v životě v zahraničí. Předkládám tuto nabídku, pokud možná nebudete moci přijmout mou první nabídku, která je pro vás, aby byl mým manželem, ale pokud z toho manželství vyprší, nebude mi vadit, protože se budeme pohybovat spolu se skutečnou láskou. Budu také potřebovat vaši pomoc při správě těchto peněz v dobrém podnikání tam ve vaší zemi, protože jsem stále mladý, abych s nimi mohl nakládat sám a mým hlavním problémem je dokončit studium pod vaší péčí, právě teď jsem ve velmi vážné bolesti a smutek kvůli mému stavu je tady velmi špatné.

Přílohy jsou moje obrázky a vkladový poukaz peněz.

Díky a Bůh vám žehnej.

Brenda Stefan.

Tariel

Ninja
Return-Path: <brenda.stefan25@gmail.com>
From: BRENDA STEFAN <brenda.stefan25@gmail.com>
Date: Mon, 20 Apr 2020>
Subject: Můj milý ...... Všechno bude 100% v pořádku,

Ahoj zlato.

Jsem velmi nadšený vaším e-mailem, ale rád bych vám podrobněji vysvětlil můj postoj a jak mi musíte pomoci. Momentálně pobývám zde v Togu, kde hledám svou politickou azylu jako uprchlík kvůli krizi v mém země Demokratická republika Kongo.

Posílám vám poštu z kanceláře otce-otce v uprchlickém táboře, řekl jsem otci-otci o mé situaci a povolil mi přístup ke svému e-mailu ve svém kancelářském počítači dvakrát denně, tady v uprchlickém táboře, život je velmi těžké pro mě, adresa tábora je: BP. 3489 - Lome - Togo (péče o uprchlíky z Mate) Telefonní číslo rev. Otce +228 962796374, prosím, zavolejte prosím na paní Brendu Stefan z Demokratické republiky Kongo.

Teď kvůli své politické situaci nemohu uplatnit tato tvrzení sám, potřebuji cizince, který bude stát za mým jménem v Bance, proto jsem se rozhodl navázat kontakt s vámi, abyste v mém zastoupení vůči Bance a požádejte je o možnost převodu fondu na vaši pozici ve vaší zemi.

Jakmile se k vám dostanu, pošlu vám kontaktní údaje banky, takže odtud se s nimi budete kontaktovat ohledně způsobu převodu peněz na svou pozici, vážím si vašeho znepokojení a čekám na vaši naléhavou reakci, abychom může pokračovat.

Můj drahý, můžu to mít od tebe.

Můj milý, jak se jmenujete ?,

Kde je vaše země doma ?,

Připravím dopis, který budete muset poslat do banky jako Můj zahraniční partner.

Attachemt je vkladový tiket

Mé pozdravy k tobě a rodině