Dr Harold Williams, JP Morgan Chase

Sophie

Samurai
20.04 otrzymałam taką wiadomość

JPMORGAN CHASE BANK & amp; CO. USA
214 Broadway,
NY 10038, Stany Zjednoczone.
Niezebrane aktywa / aktywa ponownie połączone,
USA Departament międzynarodowych
przekazów pieniężnych Tel: +1 (650) 300-8647
Faks: +1 (646) 805-9453
Nasz numer referencyjny: JPMCB / CTB / 6x780 / 19.

PILNE PRZENIESIENIE TWOICH US $ 4 500 000,00

Uwaga Beneficjent

W walce z korupcją w systemie bankowym oraz w dążeniu do odbudowania dobrych relacji z obcokrajowcami przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Pragniemy poinformować, że wszystkie akta i raporty dotyczące płatności międzynarodowych wszystkich zagranicznych beneficjentów zostały dostarczone do mojego biura w Zakonie i zgodnie z instrukcjami Departamentu Stanu USA i Departamentu Skarbu USA.

Muszę wyznać, że podzieliłem się łzami po zobaczeniu twoich nieodebranych i niezakończonych transakcji. To był klaps narodowy i hańba dla tego kraju po zauważeniu, że zapłaciłeś za całą opłatę za otrzymanie twojego funduszu, ale twoje fundusze nigdy nie dotarły na twoje konto bankowe, ponieważ egoistycznego interesu banków i osób fizycznych upoważnionych do transferu i uwolnienia twojego funduszu na twoje konto bankowe.

Departament Stanu USA i Departament Skarbu USA zatwierdziły na twoje nazwisko wypłatę odszkodowania w wysokości 4 500 000,00 USD, która zostanie przelana na twoje konto bankowe za pośrednictwem Internetu. Stworzymy bank internetowy na twoje nazwisko i sam przelejsz swój fundusz za pośrednictwem naszego online na twoje konto bankowe.

Zdecydowaliśmy się przenieść Twój fundusz za pośrednictwem bankowości internetowej, aby żadna agencja nie zauważyła ani nie zatrzymała Twojego funduszu. Sir, otrzymacie ten fundusz kompensacyjny w ciągu 3 dni roboczych, jeśli zastosujecie się do naszych instrukcji i zastosujecie się do naszych dyrektyw.

Wróć do nas z podanymi poniżej informacjami.

Twoje pełne imię i nazwisko:
Adres:
Numer telefonu:
Wiek i zawód:
Następny z rodziny:
Skanuj Kopię dowodu tożsamości
Dziękujemy za wzajemne zrozumienie i współpracę, ponieważ czekamy na wiadomość od Ciebie wkrótce
Pozdrawiam,

Dr Harold Williams
Tel: +1 (650) 300-8647
Departament Przelewów Zagranicznych