Dr Mrs Nancy A. Onyango Jaoks, IMF

Tariel

Member
Oh, Estonian too!

Return-Path: <Info.imf@imf.org>
Received: from (EHLO tmsmtp04oc.mail2world.com) (209.67.128.157)
Return-Path: <Info.imf@imf.org>
Reply-To: <dr.nancy.asiko.onyango@gmail.com>
From: " International Monetary Fund\(IMF\)" <Info.imf@imf.org>
To: " International Monetary Fund\(IMF\)" <Info.imf@imf.org>
Subject: 54433
Date: Wed, 6 May 2020

Tähelepanu: fondi saaja,

Mul on hea meel teile teatada, et pärast Rahvusvahelise Valuutafondi, FBI ja ÜRO äsja lõppenud ühise juhatuse koosolekut on teie fondi vabastamine teile ametlikult heaks kiidetud. Peatamiskorraldus ja muud piirangud, mis põhjustasid viivituse teie pärandifondi, hüvitusfondi ja loterii võitnud fondi vabastamisel, on tagasi võetud. Teie fond on valmis teile vabastamiseks. Palun pöörduge mulle fondi saamiseks suuniste saamiseks

Lugupidamisega
c / o IMF siseauditi ja inspektsiooni direktor.
{iinfo.imf@gmail.com}

Tariel

Member
Alates: 102.64.129.200, Togo, Lome, Gva Togo
Return-Path: <Info.imfonline@imf.org>
Reply-To: <dr.nancy.asiko.onyango@gmail.com>
From: " International Monetary Fund\(IMF\)" <Info.imfonline@imf.org>
To: " International Monetary Fund\(IMF\)" <Info.imfonline@imf.org>
Subject: 32245
Date: Tue, 19 May 2020
Message-ID: <05eb01d62da9$7f173a80$7d45af80$@imfonline@imf.org>

Tähelepanu: fondi vastuvõtja!

MEENUTUST!

Mul on hea meel teile teatada, et pärast IMFi, FBI ja ÜRO äsja lõppenud ühist juhatuse koosolekut on teie raha ülekandmine teile ametlikult heaks kiidetud. Peatamiskorraldus ja muud piirangud, mis põhjustasid viivituse teie pärandifondi, ATM Visa hällikompensatsiooni fondi ja Lottery Winningu fondi ülekandmisel, on tagasi võetud. Teie fond on valmis teile ülekandmiseks. Kirjutage mulle, et saada juhiseid oma fondi saamiseks

Lugupidamisega
c / o IMF siseauditi ja inspektsiooni direktor.
{iinfo.imf@gmail.com}

Tariel

Member
Return-Path: <dr.nancy.asiko.onyango@gmail.com>
From: Dr Nancy Asiko Onyango <dr.nancy.asiko.onyango@gmail.com>
Date: Fri, 8 May 2020 >
Subject: Re: 54433

Lugupeetud fondi saaja!

Täname kirja eest. See pole pettus! See on aus asi! Oleme saanud ÜRO (ÜRO), Maailmapanga (FBI) ja Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) loa ning pärast seda, kui oleme uurinud teie pärandi / hüvitusfondi makse asjatu viivituse põhjust, mis on teile heaks kiidetud. seadusega. Uurimise käigus avastasime, et mõne riigi pankade ja mõne riigi valitsusasutuste korrumpeerunud ametnikud lükkasid teie makset tarbetult edasi ja üritavad teie pärandifondi ja teie hüvitist ning teie loterii võitnud fondi oma erakontodele suunata ning et nende partneritest.

Kahtlase teo peatamiseks otsustati, et meie, rahvusvaheline valuutafond (IMF) tegeleme selle maksega ja jälgime seda, et vältida pankade korrumpeerunud ametnike ja isegi mõne õiguskaitseagentuuri lootusetu olukorda. Oleme saanud Maailmapangalt teie makse tagasivõtmatu garantii / kinnituse. Meil on hea meel teile teatada, et Maailmapank otsustas teile tasaarvestada 650 000,00 USA dollarit (kuussada viiskümmend tuhat USA dollarit) ja see kantakse teie pangakontole panga kaudu pangaülekandega. Teie konto kannab selleks määratud siduspank teie pangakontole.

Olime teie nimel saanud Riigikohtu otsuse ja esitasime selle pangale, et avada teie nimel veebikonto ja anda teile kasutajanimi ja parool, nii et teil oleks ise juurdepääs oma fondile ja saate oma kontole ülekande teha. üksi. Palun saatke mulle järgmine teave, et saaksin saata teile sellekohase avalduse, mille te täidate ja edastate pangale, et oma raha teile hiljem üle kanda.

1-Teie täisnimed: .........
2-Teie kodune aadress
3-teie telefoninumbrid: ..........
4-Teie isikutuvastus: ............

Kui ma olen teilt ülalnimetatud teabe kätte saanud, saate ka teie taotluse, mille täidate ja edastate panka.

Soojad tervitused,
Dr. Mrs. Nancy. A. Onyango jaoks
Siseauditi ja inspektsiooni direktor, IMF.