Dr. Philip Муp, Банк Сантандера

Gentle Giant

Giant Admin for a Day
Staff member
Return-Path: <bonny_chuku@yahoo.com>
Received: 41.205.166.68, Нигерия, Starcomms
Злоупотребление: Navneet Singh, Plot 1261, Bishop Kale Close, off Saka Tinubu, Victoria Island, Lagos, Nigeria, phone: +234-1-804-9370, fax-no: +234-1-811-0301 e-mail: [navneets@starcomms.com] or Catalin Miclaus, Plot 1261C, Bishop Kale Close, off Saka Tinubu, phone: +234-7028000733, fax-no: +234-1-8110301 e-mail: [catalin@starcomms.com]
Date: Tue, 28 Jun 2011
From: "Dr. Phillip Moor" <bonny_chuku@yahoo.com>
Reply-To: "Dr. Phillip Moor" <dr.philipm@yahoo.com>
Subject: Отговор

От: Dr.Philip Мур.
Santander банка
47-48 Пикадили
ПИКАДИЛИ
W1J 0DT
Лондон Великобритания
+44-7922-0877-42

Добър ден Уважаеми!

Как сте вие ​​и вашето семейство? Надявам се писмото ми да отговаря в
най-добрия си настроение днес.

Моето име е д-р Филип Мур, аз съм на операцията / Регионален мениджър Ръководител на клон

Santander банков Plc в Лондон. Реших да се търси TOP SECRET / поверителна сътрудничество с вас по време на изпълнение на сделките, описани сделка тук-в на нашите, така взаимна изгода. По време на годишните одити банка, аз открит изоставен / непотърсени фонд, сумата от £ 21.500,000 GBP (двадесет и Един милион и петстотин хиляди британски лири) в сметката, която принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти (в края на Дейвид Браун Макдауъл) американски

от Арлингтън, Вирджиния, който за съжаление загуби живота си като едно с Целият екипаж на 1 февруари 2003 г. в сравнение с южната част на САЩ Space Shuttle Колумбия.

Аз открих, че той не е уточнил всички близки или ще бенефициента да си сметка след като става чрез досието му в нашата банка. Искрено и умишлено вашето съгласие да представи Вас като близките роднини / Уил бенефициер за починалия, така че сумата стойност от £ 21.5 млн. британски лири стерлинги ще се прехвърли на вас, които ще бъдат споделени в тези процентно съотношение:

50% за мен и 40% съответно за вас, докато 10% за всички разходи, направени по време на сделката.

Имам нужда от вашата искрена сътрудничество, доверие и голяма степен на поверителност, за да ни даде възможност

извършване на тази сделка успешно. Уверявам и ви обещавам, че това Сделката ще бъде изпълнена в рамките на правен режим, който ще защитава ви от всяко нарушение на закона, така във вашата страна и тук в Лондон, тъй като

фонд се прехвърлят към номинирани банкова сметка. След разглеждане и приемане на тази оферта, любезно ми изпрати следната информация незабавно да ми частни имейл адрес за повече конфиденциалност. [drpmoore@yahoo.com]

1. Вашето име:
2. Пълния си адрес за контакт:
3. Вашата пряка номера на мобилния телефон:
4. Вашият е-мейл адрес:
5. Вашата професия:

За да ми даде възможност качите вашата информация в нашата банкова база данни, за да отрази в банката

мрежова система, че вие ​​сте на име близките роднини / Уил бенефициер за това сметка, тогава аз ще ви помогне в комуникацията с банката за по-нататъшна прехвърляне на този фонд за вас.

ЗАБЕЛЕЖКА: Ние имаме няколко дни банковата да изпълни тази сделка сделка.

Благодарение в очакване на спешни вашия отговор.
С уважение,
Д-р Филип.