Frances a Patrick Connolly

Tariel

Ninja
Return-Path: <vgithinji@posta.co.ke>
Received: from mx-out.posta.co.ke (mta.posta.co.ke [192.168.10.24])
Date: Fri, 27 Dec 201
From: fances & Patrick <veronica.githinji@posta.co.ke>
Reply-To: "francespatrickconnolly@zohomail.eu" <francespatrickconnolly@zohomail.eu>
Message-ID: <1751879496.1207114.1577406867453.JavaMail.zimbra@posta.co.ke>
Subject: Darovanie vo výške 10 miliónov EUR

prianie k sviatkom;

Ja a moja manželka Frances & Patrick Connolly by sme chceli poskytnúť finančný dar chudobným rodinám v celej Európe. a myslíme si, že je to pre nás dostatočná príležitosť poskytnúť tento dar ľuďom prostredníctvom vás. Ako jeden z šťastných výhercov lotérie vo Veľkej Británii v roku 2019 vo výške [114 969 775,00 GBP] to bola udalosť v našich životoch, ktorá nás tak veľmi potešila. nechceme si to nechať pre seba. Ja a moja žena máme v pláne pomôcť ľuďom darovaním cirkvi, charitatívnym organizáciám vrátane čestných jednotlivcov, ktorí skutočne potrebujú našu podporu. Preto sme si vybrali toto médium, aby sme vás oslovili. môžete si prezrieť náš obchod s fotoprijímačmi a skúmať online. prostredníctvom odkazu nižšie.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/euromillions-biggest-uk-winner-jackpots-1919342

Ak môžete byť takí láskaví, aby ste nám pomohli osloviť chudobných vo vašej krajine tým, že od nás poskytnete dar na stavbu domov pre seniorov, deti na ihrisku a nákupné centrum pre charitu, prosím, úprimne ma kontaktujte prostredníctvom nášho súkromného e-mailu: francespatrickconnolly@zohomail.eu
za konverzáciu jeden na jedného. Chcel by som sa stretnúť s pochopením a čestným človekom, ktorému bude táto úloha zverená.
tešíme sa na rozhovor.
S úctou,
Frances And Patrick Connolly. darcu

This email and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you have received this email in error please notify the system manager. Please note that any views or opinions presented in this email are solely those of the author and do not necessarily represent those of Postal Corporation of Kenya. Finally, the recipient should check this email and any attachments for the presence of viruses. Postal Corporation of Kenya accepts no liability for any damage caused by any virus transmitted by this email.

Postal Corporation of Kenya | P.O Box 34567-00100 | Kenyatta Avenue | Nairobi | Kenya | www.posta.co.ke