Izraelski zboczeniec deportowany z Filipin

The Doctor

Administrator
Staff member
20 August 2009

Biuro ds. Imigracji (BI) deportowanych w ubiegłą środę izraelski, który został aresztowany za kusząc wielu kobiet Filipino do seksu z nim, w zamian za lepszego życia za granicą.

Daniel Berner, 37, została wywieziona na pokładzie lotu Cathay Pacific, które opuściły Port lotniczy Manila (NAIA) w Hongkongu i Tokio w drodze do Tel Aviv, Izrael. Izraelski został wyrzucony z kraju na mocy nakazu deportacji, że zarząd BI komisarzy pod przewodnictwem szefa imigracji Nonoy Libanan, wydany wobec niego w ostatni wtorek.

Berner został aresztowany ostatnich 29 lipca wnętrze restauracji w centrum handlowym Greenbelt w Makati City agentów biura Wydział ścigania (BWS).

Był spotkanie z jednym z jego potencjalnych ofiar w entrapment operacji, która została powołana przez techników, którzy BI uzbrojonych w celu misji z Libanan.

"Sex zboczeńcami jak on (Berner), którzy wykorzystują i skorzystania z naszych kobiet powinien zostać wydalony i zakaz ponownego wejścia naszego kraju" Libanan zgłoszonych, jak nakazał włączenie Izraela w Prezydium czarnej listy.

Zgodnie z BI-BWS działających zastępcą szefa Epifanio Lambino Jr, Berner został aresztowany po jednej z jego ofiar szukał pomocy stacji telewizyjnych, który z kolei skierował sprawę do BI.

Lambino powiedział izraelski, który przebiera się za kanadyjskich i przechodzi przez wiele aliasów, już ofiarą kilku Filipiny którą miał nabrać wysyłając je e-maili za pośrednictwem Internetu.

"On zwykle obiecują jego ofiar, że poślubi oraz przynieść je ze sobą do Kanady, gdy zaszłam w ciążę ze swoim dzieckiem, a tym samym będzie on zachęcić je do uprawiania seksu z nim," Lambino dodał.

Berner jest rzekomo chciał w Japonii, Wielkiej Brytanii i Kanady angażowania się w podobne systemy oszustwami internetowymi i że USA 50.000 dolarów nagrody za jego aresztowanie było już przygotowane przez władze w Tokio.

Dochodzenie wykazało, że izraelskie wjechały na terytorium kraju w celach turystycznych i był okazało się, że jego paszport oszustwa w oparciu o badania przez Biuro ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych Wydziału. (BI News)

http://immigration.gov.ph//index.php?option=com_content&task=view&id=563&Itemid=78


Jesteś więcej dowiedzieć się więcej o Daniel Berner (w języku angielskim) na stronie: http://antifraudintl.org/showthread.php?t=19283

Daniel Berner sprawia, że jego obrony: http://antifraudintl.org/showthread.php?t=24332
 
Top