Pán a pani Connollyovci

Tariel

Ninja
Po slovensky:

Z Ruska, 193.42.115.79, Tomsk, Atex Llc
Return-Path: <mautic+bounce_606cb913a736f392512523@wisligroup.com>
Date: Tue, 06 Apr 2021
Subject: verejnoprospešná činnosť
From: Frances Connolly <mautic@wisligroup.com>
Reply-To: francespatrickconnolly@zohomail.eu

Vážený dobrodinec;
váš e-mail náhodne vybral vyhľadávač s názvom Google. byť jedným z dobrodincov Frances & Patrick Connelly; Finančný dar. ja a moja manželka pán a pani Connollyovci sme šťastným výhercom najväčšej ceny britskej lotérie Jackpot 1. januára 2019. Suma [114 969 775,00 GBP]. V rámci zdieľania radosti s ostatnými by sme chceli poskytnúť finančný dar iba 3 rodinám v celej Európe. využívame túto príležitosť, aby sme prispeli k životu ľudí. máte šťastie, že ste druhou osobou, ktorá bola vybraná. jednej ďalšej rodine už boli poskytnuté výhody. čo predstavuje sumu [5 600 000,00 EUR] ako dar. si môžete prezrieť náš obchod s fotografiami a videom z YouTube s výhrou online. cez odkaz dole.
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/euromillions-biggest-uk-winner-jackpots-1919342
kontaktujte nás prostredníctvom nášho súkromného e-mailu a požiadajte o svoju výhodu. predložením svojich osobných údajov.
tvoje celé meno:
súčasná adresa bydliska:
Občiansky preukaz:
a vaše súkromné mobilné číslo:
z tohto dôvodu budeme overení a uchovaní. náš účtovník pre ďalšie ďalšie výhody príspevkov od nás.
budeme potrebovať niekoľko vašich osobných údajov. na spracovanie pred prevodom daru, ktorý bude pripísaný na váš bankový účet do 24 hodín po spracovaní. Hneď ako získate tento dar, mali by ste láskavo prispieť na stavbu domovov pre seniorov, detského zábavného parku a ďalších verejných spoločenských parkov. len preto, aby ste ich rozdali verejnosti, len málo zo svojich výhod.
gratulujem.
Pán a pani Connollyovci.
 
Top