Pan Fred Wong, HSBC

Tariel

Samurai
Return-Path: <frankrecees504@gmail.com>
From: Fred Wong <frankrecees504@gmail.com>
Date: Tue, 27 Jul 2021
Subject: Do: Dział Zarządzania CRO

HSBC
BANK
OGRANICZONY
Do: Dział Zarządzania CRO
Pan Fred Wong
Adres: Siedziba: Plac Kanady 8,
E14 5HQ, Wielka Brytania
Kod SWIFT: MIDLGB22

Proszę o uwagę,
Mój list:

Dziękuję za szybką odpowiedź na mój krótki e-mail. Cieszę się, że jesteś bezpieczny przed COVID-19. Nazywam się Fred Wong, obecnie pracuję jako Executive Vice President CRO Risk Management Division w Grupie HSBC. Przykro mi, że w ten sposób naruszyłem Twoją prywatność,

bez opóźnień; Natychmiast przejdę do szczegółów propozycji tak szybko, jak tylko będę mógł. Z całym szacunkiem proszę o zachowanie poufności treści tej wiadomości, a także o poszanowanie integralności informacji, na które natkniesz się w wyniku tej wiadomości. Skontaktowałem się z Tobą prywatnie i jako taki nikt nie jest świadomy tej komunikacji, dlatego kazałem nam komunikować się ściśle za pośrednictwem naszego prywatnego e-maila.

Czasami w 2010 roku pewien inżynier/kontrahent (ZMARŁY DEPOZYTOR) składał w moim banku numerowany termin (stały) depozyt na dwanaście miesięcy kalendarzowych, obecnie wyceniany na sumę 22 500 000,00 (dwadzieścia dwa miliony pięćset tysięcy dolarów). W momencie dojrzałości na jego adres korespondencyjny wysyłano rutynowe powiadomienia, ale nie otrzymano żadnej odpowiedzi. Po miesiącu wysłaliśmy przypomnienie i w końcu dowiedzieliśmy się od jego pracodawców kontraktowych, że (ZMARŁY DEPOZYTOR) wraz z rodziną brał udział w wypadku samochodowym.

Mój bank czekał na wniosek jego najbliższego krewnego lub krewnego o uwolnienie kwoty, ale do tej pory było to bezowocne. Ta kwota od tego czasu siedzi w moim banku, a odsetki są rolowane z kwotą główną na koniec każdego roku. Nikt nie był w stanie się o to zgłosić Zgodnie z Prawami mojego środowiska, po upływie pewnego czasu, który jest tuż za rogiem,

Fundusze zostaną skonfiskowane przez rząd brytyjski w oparciu o to, że nikt nie wystąpi z roszczeniem o fundusze. Mój bank wysłał mi ostateczne pisemne zawiadomienie o przekazaniu jego najbliższemu krewnemu w ciągu 30 dni lub o ogłoszeniu, że jego fundusze są NIEODBIERANE i przesłane do skarbu państwa. Chcę wykorzystać ten czas, aby poinformować, że czas prawie upłynął i w związku z tym, jeśli ten fundusz nie zostanie odebrany w wyniku naszego partnerstwa, fundusze zostaną skonfiskowane przez rząd.

Proponuję, ponieważ mam wyłączny dostęp do jego akt, uprzejmie proszę pozwolić mi umieścić cię jako najbliższego krewnego i zapewniam, że moim obowiązkiem będzie zapewnienie, że transfer zostanie wykonany po cichu, dlatego będziesz miał aby postępować zgodnie z moimi instrukcjami i działać zgodnie z nimi, aby wszystko przebiegło sprawnie. Zrobię wszystko, co jest prawnie wymagane, aby zapewnić, że projekt przebiegnie sprawnie i przejdzie przez wszystkie Prawa Bankowości Międzynarodowej.

*Jest to uczciwa umowa bez żadnego ryzyka po twojej stronie, ryzyko, które ponoszę, wynika z odmowy współpracy ze mną i zaalarmowania mojego banku lub zakończenia tej transakcji w połowie, przyciągając w ten sposób uwagę niektórych funkcjonariuszy w moim banku Świat bankowości jest obfitująca w ogromne nagrody dla tych, którzy zajmują określone urzędy i nadzorują określone portfele. Posiadam dane kaucji oraz wiedzę o istnieniu kaucji, która powstała w wyniku wykonania mojego obowiązku. Bank czeka na polecenie wypłaty depozytu osobie, która zgłosi się jako najbliższa krewna, stąd też powód, dla którego się z wami kontaktuję.

W związku z tym proponuję, że ponieważ ZMARŁY nie umieścił w swoich aktach najbliższego krewnego przed śmiercią, chciałbym, abyś stał jako najbliższy krewny (ZMARŁEGO), aby owoce pracy tego starca nie były dostać się w ręce niektórych skorumpowanych urzędników państwowych. Działanie w tym charakterze jest proste, ponieważ poprowadzę cię przez to.

Mając świadomość tej prośby, zdaję sobie sprawę z konsekwencji tej propozycji. Jeszcze raz proszę, jeśli nie jesteś zainteresowany tym projektem, aby odrzucić tę wiadomość i zapomnieć, że kiedykolwiek się z tobą kontaktowałem, proszę, abyś nie był mściwy i destrukcyjny. Nie niszcz mojej kariery, bo nie akceptujesz mojej propozycji. Takie możliwości przychodzą raz w życiu Wysyłam Ci tę pocztę nie bez pewnej dozy strachu co do konsekwencji, ale wiem we mnie, że nic nie ryzykowane, to nic nie zyskane, a postęp i bogactwa nie przychodzą łatwo ani na półmisku złota .

To jedyna prawda, której nauczyłem się od moich klientów bankowości prywatnej. Nie zdradzaj mojego zaufania Jeśli jesteś w stanie ze mną współpracować, uprzejmie skontaktuj się ze mną na ten sam e-mail, aby lepiej zrozumieć, jak możemy wspólnie archiwizować postępy w tym projekcie. Czekam na odpowiedź.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować przez mój prywatny e-mail: fredwongceo@gmail.com

pozdrowienia
Pan Fred Wong
Wiceprezes
Pion Zarządzania Ryzykiem CRO
HSBC Bank, Wielka Brytania