Pani Lago Elisabeth

Maya

Moderator
Staff member
Return-Path: <carinediomande2@gmail.com>
Reply-To: lagoelisa617@gmail.com
From: Lago Elisabeth <carinediomande2@gmail.com>
Date: Mon, 7 Jun 2021
Subject: Dobré správy

Drahý milovaný,

Pozdravujem ťa v mene Božom; je pravda, že tento list pre vás môže byť prekvapením, ale napriek tomu vás pokorne žiadam, aby ste mi venovali svoju pozornosť a dobre ma počuli. Moje meno je pani Lago Elisabeth. Mám 63 rokov a som vydatá za pána Rodrigueza Laga a vzali sme sa 32 rokov predtým, ako zomrel v roku 2012.

Boli sme manželia 32 rokov bez dieťaťa a on zomrel po krátkej chorobe a od jeho smrti som sa kvôli svojej náboženskej viere a vysokému veku rozhodol znovu neuzavrieť. Keď môj zosnulý manžel žil, uložil tu sumu 4,500,000.00 (štyri milióny, päťstotisíc eur) v banke. V súčasnosti sú tieto peniaze stále v úschove banky. Nedávno mi môj lekár povedal, že kvôli rakovinovej chorobe nevydržím ďalšie štyri mesiace.

Keď som poznal svoj stav, rozhodol som sa darovať tieto peniaze cirkvám, organizáciám alebo dobrým ľuďom, ktorí tento fond využijú na to, ako budem inštruovať o správnej myšlienke, ako sa tento fond použije.

Chcem, aby ste tieto peniaze použili na charitatívne organizácie, sirotince, vdovy a ďalšie osoby v núdzi. Rozhodol som sa preto, lebo nemám žiadne dieťa, ktoré by dedilo tieto peniaze. Navyše, príbuzní môjho manžela mi nie sú blízki, pretože som dostala rakovinové ochorenie a bolo ich želaním vidieť ma mŕtveho, aby som im mohla zdediť jeho bohatstvo, a preto nemáme žiadne dieťa. Títo ľudia nie sú hodní tohto dedičstva. Z tohto dôvodu sa rozhodujem kontaktovať vás a darovať vám tento fond na charitatívne účely.

Hneď ako dostanem vašu odpoveď, skontaktujem vás s bankou, kde tento fond uložil môj zosnulý manžel pred jeho náhlou smrťou, taktiež dám pokyn nášmu rodinnému právnikovi, aby vydal povolenie splnomocnenie banke, ktorá predloží ste príjemcom tohto fondu a tiež chcem, aby ste ma vždy venovali svojej každodennej modlitbe.

Akékoľvek oneskorenie vašej odpovede mi môže dať priestor hľadať iného dobrého človeka na ten istý účel.

Vďaka a zostaň požehnaný.

Vaša sestra
Pani Lago Elisabeth