Rebeka Issah

Tariel

Ninja
Return-Path: <kawkabhaken@gmail.com>
Reply-To: rebekahissah@gmail.com
From: Rebekah Issah <kofikofiabubarka@gmail.com>
Date: Sat, 27 Jun 2020
Subject: Prosím, ponúknite mi vašu pomoc

Ahoj,

Je v poriadku komunikovať v angličtine? Na lepšie porozumenie som prekladač Google použil na preklad angličtiny do vášho jazyka.

Som pani Rebekah Issah, jemenská žena. Chcem sa presťahovať do vašej krajiny kvôli dlhotrvajúcim občianskym nepokojom / vojne v Jemene a každodenným život ohrozujúcim útokom militantov z Al-Káidy. Pri útoku zameranom na náš domov 23. marca 2019 som už stratil svoju rodinu, svojho manžela, syna a dcéru v chladných rukách smrti, aby sme ukončili našu rodinu. Počas krížovej paľby som nebol. Bol som v nemocnici na kontrolu, keď zaútočili na náš domov a zabili môjho milovaného manžela, syna a dcéru a zapálili dom. Slzy mi píšu tento e-mail. On (môj zosnulý manžel) bol veľmi úspešným dodávateľom v ropnom meste Jemenu a pred svojou predčasnou smrťou súkromne obchodoval so zlatým prachom a mrežami. Očakával, že po sebe zanechal nejaké rozumné množstvo peňazí, ktoré chcem investovať do oblasti nehnuteľností, cestovného ruchu, hoteliérstva a ďalších zaujímavých sektorov vo vašej krajine.

Ako možno viete alebo nie, sankcie uvalené Spojenými štátmi a Európskou úniou takmer znemožnili úspešne zrealizovať akýkoľvek druh investícií tu v Jemene alebo dokonca previesť peniaze odtiaľto do iných častí sveta. Z tohto dôvodu vás veľmi dôverne kontaktujem s nádejou, že by ste mi mohli pomôcť získať tieto peniaze do vašej krajiny na investičné účely:

Prosím, rád by som vedel, aké výhodné by pre vás mohlo byť pomôcť týmto spôsobom. Celý kapitál, ktorý mám k dispozícii, je deväť miliónov eur. Tajne som zamkol peniaze v kufri a uložil ich spolu s Červeným krížom v Saná. Mojím úprimným úmyslom v písomnom podaní je prosiť vás, aby ste láskavo prijali pokladničku. Je to preto, že po vojne nemôžeme odtiaľto robiť žiadne bankové prevody. To sú pre mňa teraz hlavné problémy. Ako prínos pre pomoc vám dám 20% z celkových peňazí.

Musím využiť túto príležitosť, pretože nemám inú alternatívu, ako dôverovať niekomu. Nemôžem riskovať svoj život tu, aby som predišiel ukončeniu mojej rodinnej línie. Ako žena od môjho manžela, syna a dcéru sú mŕtvi. Zaslúžim si slušný život v pokojnom prostredí, premiestnim sa do vašej krajiny a peniaze investujem v súlade so zákonom, vašou radou a podporou; môžeme spolu pracovať a dosiahnuť.

Očakávam vašu pozitívnu odpoveď a po prijatí vašich informácií vám poskytnem ďalšie podrobnosti.

S úctou,

Rebeka Issah.

Maya

Ninja
Return-Path: <akbaradiya9@gmail.com>
Reply-To: rebekahissah@gmail.com
Date: Mon, 29 Jun 2020

Tariel

Ninja
Return-Path: kofikofiabubarka@gmail.com
Date: Sun, 28 Jun 2020
Subject: Prosím, ponúknite mi vašu pomoc

Ahoj,

Ďakujem vám za ochotu a pripravenosť, aby ste mi pomohli získať peniaze na škatuľu. Som veľmi rád, že ste si prečítali a porozumeli mojej pošte a že ste pripravení mi pomôcť. Cítim sa veľmi dobre s vami a môžete si byť úplne istí, že vaša dobrota sa vráti neochvejne a radostne. Ako som už povedal, mojím zámerom je presťahovať sa do vašej krajiny, investovať a žiť tam po zvyšok môjho života. Môžem sa postarať o moje cestovné zabezpečenie do vašej krajiny, ale potrebujem vašu pomoc a pomoc, aby som dostal peniaze do vašej krajiny pred mojím príchodom. Úprimne túžim dostať peniaze z cesty pred odchodom z Jemenu. Nechcem tu odísť bez toho, aby som odtiaľto najskôr presunul peniaze. Dúfam, že tomu rozumiete.

Ako možno viete, chcel by som tieto peniaze investovať do takých investičných plánov, ktoré sa budú hromadiť alebo prinesú dobrú návratnosť, napríklad investovanie do sektora nehnuteľností, cestovného ruchu a cestovného ruchu, správy hotelov a ďalších zaujímavých sektorov vo vašej krajine a ďalších susedných krajinách. , V zásade ste vítaní, aby ste pre mňa definovali a poskytli najlepšie investičné / obchodné príležitosti, ktoré poznáte vo vašej krajine. Som si istý, že sa môžem spoľahnúť na vašu spoluprácu? Bol by som rád, keby ste pochopili, že som pripravený / -á dodržiavať všetky postupy a robiť všetko, čo vyžaduje zákon / notár vašej krajiny, aby som s vami ako môj obchodný partner urobil moju investíciu. Ako som už povedal vo svojej predchádzajúcej pošte, dám vám 20% z deviatich miliónov eur ako váš prínos pre pomoc.

Kontaktoval som ťa z naliehavej potreby zabezpečiť schránku, kde som zachránil všetky peniaze, ktoré mi zanechal môj zosnulý manžel. Peniaze v krabici sú bezpečne a bezpečne uzamknuté pomocou kódu. Ste jediná osoba, ktorej som zverejnil skutočný obsah tohto poľa. Úradník Červeného kríža nevie, že krabica obsahuje peniaze. Potrebujem v tejto súvislosti všetky úvahy.

Pre prevod peňazí z krabice. Dovoľte mi, aby som vám podrobne vysvetlil, ako mám v úmysle poslať peniaze do škatule do vašej krajiny: každý týždeň odchádza lietadlo na pomoc Červenému krížu z Jemenu do Nemecka na prepravu predmetov s oslobodením späť do Jemenu, takže táto suma je skrytá v kovovej krabici a bude odoslaná ako diplomatická zásielka letúnom Červeného kríža do Nemecka. Po príchode do Nemecka vás bude kontaktovať osoba, ktorá dostane schránku v Nemecku, táto osoba dostane schránku v Nemecku a doručí vám ju vo vašej krajine.

Táto osoba, ktorá dostane škatuľu v Nemecku, nebude vedieť skutočný obsah škatule z dôvodu bezpečnosti, bude vedieť iba to, že škatuľka obsahuje moje osobné veci. Doručí vám a doručí vám krabicu vo vašej krajine. Nežije vo vašej krajine, ale často chodí na diplomatické misie. Dostane schránku a doručí ju vo vašej krajine.

Potvrďte svoje celé meno, svoju adresu a telefónne číslo, aby sme mohli pokračovať ďalej, čím dlhšie bude pole zostať, tým nepríjemnejšie sa dostanem. Nechcem prísť o tieto prostriedky, pretože toto je moja posledná možnosť pre nový začiatok, opäť stratil všetko, na čom som ja a môj zosnulý manžel niekedy pracovali.

Ak súhlasíte, že so mnou budete pracovať, navrhujeme, aby sme z bezpečnostných dôvodov udržali všetky informácie o tejto transakcii v tajnosti a som presvedčený, že táto transakcia je 100% bez rizika, pretože som nadviazal solídny a špičkový kontakt, aby som vám doručil peniaze v krabici vo vašej krajine. bez závesov.

Čaká sa na vašu váženú odpoveď,

S pozdravom,

Rebeka Issah.